Linka 21
Fintice - Trojica
DP Prešov
Cestovný poriadok a zastávky DP Prešov 21 autobus (Aktualizované)
21 autobus (Fintice - Trojica) 20 zastávky odchádza z Fintice a končí Trojica.
Prehľad cestovného poriadku 21 autobus pre nadchádzajúci týždeň: Odchádza raz za deň v 07:40. Prevádzkové dni tohto týždňa: pracovné dni.
Vyberte si niektorú z položiek 21 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.
Pokyny: Fintice - Trojica (20 zastávky)
Fintice
V Kopci
Námestie Jozefa Kolarčíka
Červený Mostík
Ihrisko
Gribľovec
Železničné Priecestie
Išľa
Fintická
Nová
Vranovská
Skleník
Dopravný Podnik
Rázcestie Kúty
Šafárikova
Nemocnica
Hollého
Divadlo Jonáša Záborského (Veľká Pošta - Smer Veľký Šariš)
Na Hlavnej
Trojica
21 FAQ
Kedy začne fungovať 21 autobus?
Služby 21 autobus sa začínajú o 06:55 dňa nedeľa.
Kedy prestane služba 21 autobus fungovať?
Služby 21 autobus sa zastavujú o 06:55 nedeľa.
Kedy príde 21 autobus?
Kedy prichádza linka Fintice - Trojica autobus? Skontroujte si živé časy príchodu na živé časy príchodu a na zobrazenie celého harmonogramu linky Fintice - Trojica autobus, ktorá je najbližšie k vášmu miestu.
Funguje linka 21 autobus spoločnosti DP Prešov dňa Deň svätého Cyrila a svätého Metoda?
Prevádzková doba 21 autobus dňa Deň svätého Cyrila a svätého Metoda sa môže zmeniť. Ďalšie informácie nájdete v aplikácii Moovit.
Je niekde 21 autobus zastávka v mojej blízkosti?
Kliknúť sem zobrazí najbližší 21. autobus zastávka.
21 autobus Harmonogram
21 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 07:40
Deň | Prevádzkové hodiny | Frekvencia (minúty) |
---|---|---|
po | 07:40 | Jediný odchod |
ut | 07:40 | Jediný odchod |
st | 07:40 | Jediný odchod |
št | 07:40 | Jediný odchod |
pi | 07:40 | Jediný odchod |
so | Nie Je V Provozu | Nie Je V Provozu |
ne | 06:55 | Jediný odchod |
Upozornenia na služby DP Prešov autobus
Pozrite si všetky aktualizácie na 21 (zo stanice Fintice) vrátane informácií o stave v reálnom čase, meškaní autobus, zmien trás, zmien umiestnení zastávok a akýchkoľvek ďalších zmien služieb. Získajte zobrazenie mapy 21 (Fintice - Trojica) v reálnom čase a sledujte autobus, ako sa pohybuje na mape. Stiahnite si aplikáciu pre všetky informácie o DP Prešov.
Linka 21, cena autobus
Ceny DP Prešov 21 (Fintice - Trojica) sa môžu meniť na základe niekoľkých faktorov. Viac informácií o cene vstupeniek v agentúre DP Prešov nájdete v aplikácii Moovit alebo na oficiálnej webovej stránke DP Prešov.
21 (DP Prešov)
Prvá zastávka trasy 21 autobus je Fintice a posledná zastávka je Trojica. 21 (Fintice - Trojica) je funkčný počas pracovné dni.
Ďalšie informácie: 21 má 20 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 24 minút.
Na ceste? Zistite, prečo viac ako 1.5 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka DP Prešov navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Prešov a pomáha nájsť najbližšie 21 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre 21 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.
Sledovač linky 21 autobus v reálnom čase
Sledujte linku 21 (Fintice - Trojica) na živej mape v reálnom čase a sledujte jej polohu, keď sa pohybuje medzi stanicami. Použite Moovit ako sledovač liniek 21 autobus alebo živú aplikáciu na sledovanie DP Prešov autobus a už nikdy nezmeškáte svoj autobus.
Použite aplikáciu ako plánovač cesty pre DP Prešov alebo plánovač cesty pre autobus na plánovanie trasy okolo mesta Prešov. Plánovač ciest zobrazuje aktualizované údaje pre agentúru DP Prešov a akýkoľvek autobus vrátane linky 21 v meste Prešov
21 - Alternatívne Smery
- 21 - Malý Šariš - Fintice, Zš Odborárska / Časový plán
- 21 - Veľká Pošta - Malý Šariš / Časový plán
- 21 - Malý Šariš - Poliklinika / Časový plán
- 21 - Fintice - Skleník / Časový plán
- 21 - Fintice / Časový plán
- 21 - Dopravný Podnik - Malý Šariš / Časový plán
- 21 - Malý Šariš - Veľká Pošta / Časový plán
- 21 - Malý Šariš / Časový plán
- 21 - Malý Šariš - Dopravný Podnik / Časový plán
- 21 - Poliklinika - Malý Šariš / Časový plán
- 21 - Skleník - Fintice / Časový plán
DP Prešov v Prešov
- 13 - Vyšná Šebastová - Veľká pošta/ Časový plán
- 29 - Sídlisko III - Nemocnica/ Časový plán
- 25 - Sídlisko III - Sibírska/ Časový plán
- 5 - Obrancov mieru - Bajkalská/ Časový plán
- 17 - Sídlisko III - Širpo/ Časový plán
- 19 - Solivar - Hollého/ Časový plán
- 24 - Haniska - Obrancov mieru/ Časový plán
- 14 - Kanaš - Záborské/ Časový plán
- 12 - Sibírska - Jánošíkova/ Časový plán
- 1 - N.Šebastová - Solivar/ Časový plán
- 2 - Budovateľská - Obrancov mieru/ Časový plán
- 7 - Širpo - Budovateľská/ Časový plán
- N2 - Pod Šalgovíkom - Pod Šalgovíkom/ Časový plán
- 18 - Veľká pošta - Bzenov/ Časový plán
- 34 - Sídlisko III - Pod Šalgovíkom/ Časový plán
- N1 - Sídlisko III - Solivar/ Časový plán
- 30 - Žel.stanica - Budovateľská/ Časový plán
- 28 - Delňa - Ľubotice/ Časový plán
- N3 - Šebastová - Sibírska/ Časový plán
- 36A - Pod Šalgovíkom - Okružná/ Časový plán