Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Volkswagen Slovakia v Bratislava Ivautobus?

Pozrite si na mape Volkswagen Slovakia, Bratislava Iv

Pokyny do Volkswagen Slovakia (Bratislava Iv) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Volkswagen Slovakia

 • AutobusAutobus: 

Ako sa dostať do Volkswagen Slovakia autobus?

Kliknite na trasu autobus, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Stanice autobus v blízkosti Volkswagen Slovakia v Bratislava Iv

 • Volkswagen, Vw2,7 min chôdze,
 • Opletalova, Vw5,20 min chôdze,

Linky autobus do Volkswagen Slovakia v Bratislava Iv

 • 21,Pri Sandbergu / Volkswagen ◄► Autobusová stanica,
 • 25,Autobusová stanica ◄► Volkswagen,
 • 26,Dúbravka, Pri kríži ◄► Volkswagen,
 • 92,Devínska Nová Ves, Volkwagen ◄► Vozovňa Petržalka,
 • 20,Dúbravka, Žatevná,
 • 29,Nové Snd,
Otázky a odpovede
 • Aké stanice sú najbližšie Volkswagen Slovakia?

  Najbližšej stanice u Volkswagen Slovakia sú:

  • Volkswagen, Vw2 je 477 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  • Opletalova, Vw5 je 1493 metrov ďaleko, 20 min pešo.
 • Ktorá autobus zastávka linky blízko Volkswagen Slovakia?

  Tieto autobus zastávky blízko linky Volkswagen Slovakia: 21, 92.

 • Aká je najbližšia stanica autobus zastávka k miestu Volkswagen Slovakia v meste Bratislava Iv?

  Najbližšie autobus zastávka k Volkswagen Slovakia v Bratislava Iv je Volkswagen, Vw2. Zaberie to 7 min pešo.

Pozrite si na mape Volkswagen Slovakia, Bratislava Iv

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava Iv.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii

Verejná doprava do Volkswagen Slovakia v Bratislava Iv

Zaujíma vás, ako sa dostať do Volkswagen Slovakia v Bratislava Iv, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Volkswagen Slovakia pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Volkswagen Slovakia v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Volkswagen Slovakia? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Volkswagen; Opletalova.

Autobus:

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Volkswagen Slovakia.

Zjednodušujeme na cestu do Volkswagen Slovakia, a preto viac ako 1.5 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iv, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Volkswagen Slovakia adresa: Jána Jonáša 1 (E505) ulica v Bratislava Iv

Volkswagen Slovakia, Bratislava Iv
Volkswagen Slovakia, Bratislava IvVolkswagen Slovakia je najväčšia automobilová spoločnosť na Slovensku so závodmi v Bratislave v Devínskej Novej Vsi, v Stupave, v Martine a v Košiciach. Bratislavský závod Volkswagen Slovakia je unikátnym vo svetovom meradle, keďže sa tu ako v jedinom automobilovom závode na svete vyrábajú pod jednou strechou vozidlá piatich značiek (Volkswagen, Audi, Porsche, Škoda, SEAT). Modely z bratislavskej produkcie sa nevyrábajú nikde inde na svete. Viac ako 99% jeho produkcie smeruje na vývoz do 148 krajín sveta. Volkswagen Slovakia je zároveň najväčšou firmou z hľadiska obratu na Slovensku ako aj najväčším zamestnávateľom na Slovensku. V spoločnosti v roku 2018 pracovalo vyše 14-tisíc, v roku 2023 11-tisíc zamestnancov.
Ako do Volkswagen Slovakia hromadnou dopravou - O mieste

Prejdite Bratislava Iv hromadnou dopravou!

Cestovanie v Bratislava Iv ešte niky nebolo tak jednoduché. Pozrite sa pri svojej ceste k hlavným atrakciám, uliciam alebo k hlavnej stanici na pokyny krok za krokom. Pozrite sa na cestovné poriadky autobusov a vlakov, príjazdové časy, upozornenia služby a detailné cesty na mape, aby ste presne vedeli, ako sa v Bratislava Iv dostať kamkoľvek.

Pri cestovaní v Bratislava Iv použite živé pokyny Moovit a upozornenia o výstupe, aby ste presne vedeli, kam ísť, ako dlho budete čakať na ďalšiu linku a koľko zastávok vás ešte čaká. Moovit vás upozorní na čas výstupu - nemusíte sa tak neustále starať či budúci stanice nie je tou vašou.

Zaujíma vás, ako používať verejnú dopravu v Bratislava Iv alebo ako platiť za verejnú dopravu v Bratislava Iv? Aplikácia verejnej dopravy Moovit vám môže pomôcť jednoducho a za minimálne náklady navigovať sa verejnou dopravou. Zahŕňa poplatky za verejnú dopravu, ceny lístkov a náklady. Hľadáte mapu liniek verejnej dopravy v meste Bratislava Iv? Aplikácia verejnej dopravy Moovit zobrazuje všetky mapy verejnej dopravy v meste Bratislava Iv so všetkými autobus trasami a zastávkami na interaktívnej mape.

Bratislava Iv má 1 typov dopravy, vrátane: autobus, prevádzkované niekoľkými dopravnými spoločnosťami vrátane Dopravný podnik Bratislava, Dopravný podnik Bratislava, Dopravný podnik Bratislava, Železničná spoločnosť Slovensko, Slovak Lines a SAD Dunajská Streda [Not IDS BK]

Linky verejnej dopravy so stanicami najbližšie k Volkswagen Slovakia v Bratislava Iv

Linky autobus so stanicami najbližšie k Volkswagen Slovakia v Bratislava Iv

Jednoduchšie sa dostanete k Volkswagen Slovakia v…