Preskočiť na hlavný obsah

Ako do University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) v Bratislava Vautobus alebo električka?

Pozrite si na mape University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave), Bratislava V

Pokyny do University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) (Bratislava V) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave)

 • AutobusAutobus: 

Ako sa dostať do University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) autobus?

Kliknite na trasu autobus, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Stanice autobus v blízkosti University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) v Bratislava V

 • Bosákova (X),2 min chôdze,
 • Šustekova (X),5 min chôdze,
 • Ekonomická Univerzita,9 min chôdze,

Stanice električka v blízkosti University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) v Bratislava V

 • Sad J. Kráľa, Divadlo Aréna,19 min chôdze,

Linky autobus do University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) v Bratislava V

 • N80,Hlavná stanica ◄► Petržalka, Údernícka,
 • 84,Dúbravka, Pri kríži ◄► Petržalka, Ovsište,
 • 99,Petržalka, Antolská ◄► Petržalka, Ovsište,
 • N99,Petržalka, Ovsište ◄► Vozovňa Petržalka,
 • 96,Trnávka, Avion Shopping Park,
 • 196,Vozovňa Petržalka,
 • 68,Vozovňa Petržalka,
 • 88,Autobusová Stanica,
 • 87,Ovsište,
 • 90,Nové Snd,
 • 98,Vozovňa Jurajov Dvor,
 • 184,Prokopa Veľkého,
Otázky a odpovede
 • Aké stanice sú najbližšie University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave)?

  Najbližšej stanice u University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) sú:

  • Bosákova (X) je 123 metrov ďaleko, 2 min pešo.
  • Šustekova (X) je 325 metrov ďaleko, 5 min pešo.
  • Ekonomická Univerzita je 690 metrov ďaleko, 9 min pešo.
  • Sad J. Kráľa, Divadlo Aréna je 1454 metrov ďaleko, 19 min pešo.
 • Ktorá autobus zastávka linky blízko University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave)?

  Tieto autobus zastávky blízko linky University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave): 68, 84, 87, 98.

 • Aká je najbližšia stanica električka stanica k miestu University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) v meste Bratislava V?

  Najbližšie električka stanica k University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) v Bratislava V je Sad J. Kráľa, Divadlo Aréna. Zaberie to 19 min pešo.

 • Aká je najbližšia stanica autobus zastávka k miestu University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) v meste Bratislava V?

  Najbližšie autobus zastávka k University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) v Bratislava V je Bosákova (X). Zaberie to 2 min pešo.

Pozrite si na mape University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave), Bratislava V

Verejná doprava do University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) v Bratislava V

Zaujíma vás, ako sa dostať do University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) v Bratislava V, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave)? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Bosákova (X); Šustekova (X); Ekonomická Univerzita; Sad J. Kráľa.

Autobus:

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave).

Zjednodušujeme na cestu do University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave), a preto viac ako 1.5 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava V, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) adresa: Dolnozemská 1 ulica v Bratislava V

University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave), Bratislava V

Prejdite Bratislava V hromadnou dopravou!

Cestovanie v Bratislava V ešte niky nebolo tak jednoduché. Pozrite sa pri svojej ceste k hlavným atrakciám, uliciam alebo k hlavnej stanici na pokyny krok za krokom. Pozrite sa na cestovné poriadky autobusov a vlakov, príjazdové časy, upozornenia služby a detailné cesty na mape, aby ste presne vedeli, ako sa v Bratislava V dostať kamkoľvek.

Pri cestovaní v Bratislava V použite živé pokyny Moovit a upozornenia o výstupe, aby ste presne vedeli, kam ísť, ako dlho budete čakať na ďalšiu linku a koľko zastávok vás ešte čaká. Moovit vás upozorní na čas výstupu - nemusíte sa tak neustále starať či budúci stanice nie je tou vašou.

Zaujíma vás, ako používať verejnú dopravu v Bratislava V alebo ako platiť za verejnú dopravu v Bratislava V? Aplikácia verejnej dopravy Moovit vám môže pomôcť jednoducho a za minimálne náklady navigovať sa verejnou dopravou. Zahŕňa poplatky za verejnú dopravu, ceny lístkov a náklady. Hľadáte mapu liniek verejnej dopravy v meste Bratislava V? Aplikácia verejnej dopravy Moovit zobrazuje všetky mapy verejnej dopravy v meste Bratislava V so všetkými autobus alebo električka trasami a zastávkami na interaktívnej mape.

Bratislava V má 2 typov dopravy, vrátane: autobus alebo električka, prevádzkované niekoľkými dopravnými spoločnosťami vrátane Dopravný podnik Bratislava, Dopravný podnik Bratislava, Dopravný podnik Bratislava, Železničná spoločnosť Slovensko, Slovak Lines a SAD Dunajská Streda [Not IDS BK]

Linky verejnej dopravy so stanicami najbližšie k University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) v Bratislava V

Linky autobus so stanicami najbližšie k University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) v Bratislava V

Jednoduchšie sa dostanete k University of Economics in Bratislava (Ekonomická … v…