Preskočiť na hlavný obsah

Plánovač ciest verejnej dopravy v meste Trenčin

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Trenčin
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
qrcode-img

Prejdite Trenčin hromadnou dopravou!

Cestovanie v Trenčin ešte niky nebolo tak jednoduché. Pozrite sa pri svojej ceste k hlavným atrakciám, uliciam alebo k hlavnej stanici na pokyny krok za krokom. Pozrite sa na cestovné poriadky autobusov a vlakov, príjazdové časy, upozornenia služby a detailné cesty na mape, aby ste presne vedeli, ako sa v Trenčin dostať kamkoľvek.

Pri cestovaní v Trenčin použite živé pokyny Moovit a upozornenia o výstupe, aby ste presne vedeli, kam ísť, ako dlho budete čakať na ďalšiu linku a koľko zastávok vás ešte čaká. Moovit vás upozorní na čas výstupu - nemusíte sa tak neustále starať či budúci stanice nie je tou vašou.

Zaujíma vás, ako používať verejnú dopravu v Trenčin alebo ako platiť za verejnú dopravu v Trenčin? Aplikácia verejnej dopravy Moovit vám môže pomôcť jednoducho a za minimálne náklady navigovať sa verejnou dopravou. Zahŕňa poplatky za verejnú dopravu, ceny lístkov a náklady. Hľadáte mapu liniek verejnej dopravy v meste Trenčin? Aplikácia verejnej dopravy Moovit zobrazuje všetky mapy verejnej dopravy v meste Trenčin so všetkými Električka, Vlak and Autobus trasami a zastávkami na interaktívnej mape.

Trenčin má 3 typov dopravy, vrátane: Autobus, Vlak, Električka, prevádzkované niekoľkými dopravnými spoločnosťami vrátane Slovenská autobusová doprava Trenčín, Transdev Trenčín, ZSSK, Autobusová Doprava Púchov, Trenčianska Elektrická Železnica

Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie