Preskočiť na hlavný obsah

Plánovač ciest verejnej dopravy v meste Stará Ľubovňa

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Stará Ľubovňa
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
qrcode-img

Prejdite Stará Ľubovňa hromadnou dopravou!

Cestovanie v Stará Ľubovňa ešte niky nebolo tak jednoduché. Pozrite sa pri svojej ceste k hlavným atrakciám, uliciam alebo k hlavnej stanici na pokyny krok za krokom. Pozrite sa na cestovné poriadky autobusov a vlakov, príjazdové časy, upozornenia služby a detailné cesty na mape, aby ste presne vedeli, ako sa v Stará Ľubovňa dostať kamkoľvek.

Pri cestovaní v Stará Ľubovňa použite živé pokyny Moovit a upozornenia o výstupe, aby ste presne vedeli, kam ísť, ako dlho budete čakať na ďalšiu linku a koľko zastávok vás ešte čaká. Moovit vás upozorní na čas výstupu - nemusíte sa tak neustále starať či budúci stanice nie je tou vašou.

Zaujíma vás, ako používať verejnú dopravu v Stará Ľubovňa alebo ako platiť za verejnú dopravu v Stará Ľubovňa? Aplikácia verejnej dopravy Moovit vám môže pomôcť jednoducho a za minimálne náklady navigovať sa verejnou dopravou. Zahŕňa poplatky za verejnú dopravu, ceny lístkov a náklady. Hľadáte mapu liniek verejnej dopravy v meste Stará Ľubovňa? Aplikácia verejnej dopravy Moovit zobrazuje všetky mapy verejnej dopravy v meste Stará Ľubovňa so všetkými Vlak and Autobus trasami a zastávkami na interaktívnej mape.

Stará Ľubovňa má 2 typov dopravy, vrátane: Autobus, Vlak, prevádzkované niekoľkými dopravnými spoločnosťami vrátane Železničná spoločnosť Slovensko, a.s., DZS-M.K.TRANS, s.r.o., BUS KARPATY spol. s r.o

Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie