Preskočiť na hlavný obsah

Plánovač ciest verejnej dopravy v meste Prievidza

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Prievidza
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
qrcode-img

Prejdite Prievidza hromadnou dopravou!

Cestovanie v Prievidza ešte niky nebolo tak jednoduché. Pozrite sa pri svojej ceste k hlavným atrakciám, uliciam alebo k hlavnej stanici na pokyny krok za krokom. Pozrite sa na cestovné poriadky autobusov a vlakov, príjazdové časy, upozornenia služby a detailné cesty na mape, aby ste presne vedeli, ako sa v Prievidza dostať kamkoľvek.

Pri cestovaní v Prievidza použite živé pokyny Moovit a upozornenia o výstupe, aby ste presne vedeli, kam ísť, ako dlho budete čakať na ďalšiu linku a koľko zastávok vás ešte čaká. Moovit vás upozorní na čas výstupu - nemusíte sa tak neustále starať či budúci stanice nie je tou vašou.

Zaujíma vás, ako používať verejnú dopravu v Prievidza alebo ako platiť za verejnú dopravu v Prievidza? Aplikácia verejnej dopravy Moovit vám môže pomôcť jednoducho a za minimálne náklady navigovať sa verejnou dopravou. Zahŕňa poplatky za verejnú dopravu, ceny lístkov a náklady. Hľadáte mapu liniek verejnej dopravy v meste Prievidza? Aplikácia verejnej dopravy Moovit zobrazuje všetky mapy verejnej dopravy v meste Prievidza so všetkými autobus trasami a zastávkami na interaktívnej mape.

Prievidza má 1 typov dopravy, vrátane: autobus, prevádzkované niekoľkými dopravnými spoločnosťami vrátane Slovenská autobusová doprava Prievidza

Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie