Preskočiť na hlavný obsah

Plánovač ciest verejnej dopravy v meste Poprad

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Poprad
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
qrcode-img

Prejdite Poprad hromadnou dopravou!

Cestovanie v Poprad ešte niky nebolo tak jednoduché. Pozrite sa pri svojej ceste k hlavným atrakciám, uliciam alebo k hlavnej stanici na pokyny krok za krokom. Pozrite sa na cestovné poriadky autobusov a vlakov, príjazdové časy, upozornenia služby a detailné cesty na mape, aby ste presne vedeli, ako sa v Poprad dostať kamkoľvek.

Pri cestovaní v Poprad použite živé pokyny Moovit a upozornenia o výstupe, aby ste presne vedeli, kam ísť, ako dlho budete čakať na ďalšiu linku a koľko zastávok vás ešte čaká. Moovit vás upozorní na čas výstupu - nemusíte sa tak neustále starať či budúci stanice nie je tou vašou.

Zaujíma vás, ako používať verejnú dopravu v Poprad alebo ako platiť za verejnú dopravu v Poprad? Aplikácia verejnej dopravy Moovit vám môže pomôcť jednoducho a za minimálne náklady navigovať sa verejnou dopravou. Zahŕňa poplatky za verejnú dopravu, ceny lístkov a náklady. Hľadáte mapu liniek verejnej dopravy v meste Poprad? Aplikácia verejnej dopravy Moovit zobrazuje všetky mapy verejnej dopravy v meste Poprad so všetkými Vlak, Autobus, Gondola and Lanová dráha trasami a zastávkami na interaktívnej mape.

Poprad má 4 typov dopravy, vrátane: Autobus, Vlak, Lanová dráha, Gondola, prevádzkované niekoľkými dopravnými spoločnosťami vrátane SAD Poprad a.s., Železničná spoločnosť Slovensko, a.s., Tatry mountain resorts, a.s.

Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie