Preskočiť na hlavný obsah

Ako do M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) v Bratislava Iiautobus alebo električka?

Pozrite si na mape M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika), Bratislava Ii

Pokyny do M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) (Bratislava Ii) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika)

 • AutobusAutobus: 
 • TrolejbusTrolejbus: 

Ako sa dostať do M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) autobus?

Kliknite na trasu autobus, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Stanice autobus v blízkosti M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) v Bratislava Ii

 • Letisko / Airport,1 min chôdze,
 • Fafruny (X),11 min chôdze,

Stanice električka v blízkosti M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) v Bratislava Ii

 • Chlumeckého,10 min chôdze,

Stanice Trolejbus v blízkosti M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) v Bratislava Ii

 • Bulharská (X),39 min chôdze,

Linky autobus do M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) v Bratislava Ii

 • 61,Letisko M. R. Štefánika | Bratislava Airport,
 • N61,Hlavná Stanica,
 • 96,Petržalka, Prokofievova,
 • 69,Avion Shopping Park,
Otázky a odpovede
 • Aké stanice sú najbližšie M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika)?

  Najbližšej stanice u M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) sú:

  • Letisko / Airport je 49 metrov ďaleko, 1 min pešo.
  • Chlumeckého je 690 metrov ďaleko, 10 min pešo.
  • Fafruny (X) je 806 metrov ďaleko, 11 min pešo.
  • Bulharská (X) je 2966 metrov ďaleko, 39 min pešo.
 • Ktorá linka autobus zastavuje v blízkosti M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika)?

  61

 • Aká je najbližšia stanica električka stanica k miestu M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) v meste Bratislava Ii?

  Najbližšie električka stanica k M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) v Bratislava Ii je Chlumeckého. Zaberie to 10 min pešo.

 • Aká je najbližšia stanica autobus zastávka k miestu M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) v meste Bratislava Ii?

  Najbližšie autobus zastávka k M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) v Bratislava Ii je Letisko / Airport. Zaberie to 1 min pešo.

Pozrite si na mape M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika), Bratislava Ii

Verejná doprava do M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) v Bratislava Ii

Zaujíma vás, ako sa dostať do M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) v Bratislava Ii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika)? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Letisko / Airport; Chlumeckého; Fafruny (X); Bulharská (X).

Autobus:Trolejbus:

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika).

Zjednodušujeme na cestu do M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika), a preto viac ako 1.5 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Ii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) adresa: Ivanská cesta 1493/63 ulica v Bratislava Ii

M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika), Bratislava Ii

Prejdite Bratislava Ii hromadnou dopravou!

Cestovanie v Bratislava Ii ešte niky nebolo tak jednoduché. Pozrite sa pri svojej ceste k hlavným atrakciám, uliciam alebo k hlavnej stanici na pokyny krok za krokom. Pozrite sa na cestovné poriadky autobusov a vlakov, príjazdové časy, upozornenia služby a detailné cesty na mape, aby ste presne vedeli, ako sa v Bratislava Ii dostať kamkoľvek.

Pri cestovaní v Bratislava Ii použite živé pokyny Moovit a upozornenia o výstupe, aby ste presne vedeli, kam ísť, ako dlho budete čakať na ďalšiu linku a koľko zastávok vás ešte čaká. Moovit vás upozorní na čas výstupu - nemusíte sa tak neustále starať či budúci stanice nie je tou vašou.

Zaujíma vás, ako používať verejnú dopravu v Bratislava Ii alebo ako platiť za verejnú dopravu v Bratislava Ii? Aplikácia verejnej dopravy Moovit vám môže pomôcť jednoducho a za minimálne náklady navigovať sa verejnou dopravou. Zahŕňa poplatky za verejnú dopravu, ceny lístkov a náklady. Hľadáte mapu liniek verejnej dopravy v meste Bratislava Ii? Aplikácia verejnej dopravy Moovit zobrazuje všetky mapy verejnej dopravy v meste Bratislava Ii so všetkými autobus alebo električka trasami a zastávkami na interaktívnej mape.

Bratislava Ii má 2 typov dopravy, vrátane: autobus alebo električka, prevádzkované niekoľkými dopravnými spoločnosťami vrátane Dopravný podnik Bratislava, Dopravný podnik Bratislava, Dopravný podnik Bratislava, Železničná spoločnosť Slovensko, Slovak Lines a SAD Dunajská Streda [Not IDS BK]

Linky verejnej dopravy so stanicami najbližšie k M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) v Bratislava Ii

Linky autobus so stanicami najbližšie k M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) v Bratislava Ii

Linky Trolejbus so stanicami najbližšie k M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M. R. Štefánika) v Bratislava Ii

Jednoduchšie sa dostanete k M. R. Štefánik Airport Bratislava (BTS) (Letisko M… v…