Preskočiť na hlavný obsah

Plánovač ciest verejnej dopravy v meste Košice

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Košice
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
qrcode-img

Prejdite Košice hromadnou dopravou!

Cestovanie v Košice ešte niky nebolo tak jednoduché. Pozrite sa pri svojej ceste k hlavným atrakciám, uliciam alebo k hlavnej stanici na pokyny krok za krokom. Pozrite sa na cestovné poriadky autobusov a vlakov, príjazdové časy, upozornenia služby a detailné cesty na mape, aby ste presne vedeli, ako sa v Košice dostať kamkoľvek.

Pri cestovaní v Košice použite živé pokyny Moovit a upozornenia o výstupe, aby ste presne vedeli, kam ísť, ako dlho budete čakať na ďalšiu linku a koľko zastávok vás ešte čaká. Moovit vás upozorní na čas výstupu - nemusíte sa tak neustále starať či budúci stanice nie je tou vašou.

Zaujíma vás, ako používať verejnú dopravu v Košice alebo ako platiť za verejnú dopravu v Košice? Aplikácia verejnej dopravy Moovit vám môže pomôcť jednoducho a za minimálne náklady navigovať sa verejnou dopravou. Zahŕňa poplatky za verejnú dopravu, ceny lístkov a náklady. Hľadáte mapu liniek verejnej dopravy v meste Košice? Aplikácia verejnej dopravy Moovit zobrazuje všetky mapy verejnej dopravy v meste Košice so všetkými Električka and Autobus trasami a zastávkami na interaktívnej mape.

Košice má 2 typov dopravy, vrátane: Autobus, Električka, prevádzkované niekoľkými dopravnými spoločnosťami vrátane Dopravný podnik mesta Košice, a.s.

Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie