Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Hlaváčiková v Bratislava Ivautobus, električka alebo Trolejbus?

Pozrite si na mape Hlaváčiková, Bratislava Iv

Pokyny do Hlaváčiková (Bratislava Iv) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Hlaváčiková

 • AutobusAutobus: 
 • TrolejbusTrolejbus: 

Ako sa dostať do Hlaváčiková autobus?

Kliknite na trasu autobus, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Stanice autobus v blízkosti Hlaváčiková v Bratislava Iv

 • Kuklovská,1 min chôdze,
 • Nad Lúčkami,11 min chôdze,

Stanice električka v blízkosti Hlaváčiková v Bratislava Iv

 • Nad Lúčkami,11 min chôdze,

Linky autobus do Hlaváčiková v Bratislava Iv

 • 32,Hlavná stanica ◄► Dlhé diely, Kuklovská,
 • 33,Karlova Ves, Molecova ◄► Dlhé Diely, Kuklovská,
 • N33,Hlavná stanica ◄► Dlhé diely, Kuklovská,
 • 133,Dlhé diely, Kuklovská ◄► Malá scéna,
 • 35,Dúbravská Cesta,
 • X5,Karlova Ves, Borská,
 • N34,Hlavná Stanica,
Otázky a odpovede
 • Aké stanice sú najbližšie Hlaváčiková?

  Najbližšej stanice u Hlaváčiková sú:

  • Kuklovská je 39 metrov ďaleko, 1 min pešo.
  • Nad Lúčkami je 779 metrov ďaleko, 11 min pešo.
 • Ktorá linka autobus zastavuje v blízkosti Hlaváčiková?

  32

 • Ktorá linka Trolejbus zastavuje v blízkosti Hlaváčiková?

  33

 • Aká je najbližšia stanica električka stanica k miestu Hlaváčiková v meste Bratislava Iv?

  Najbližšie električka stanica k Hlaváčiková v Bratislava Iv je Nad Lúčkami. Zaberie to 11 min pešo.

 • Aká je najbližšia stanica autobus zastávka k miestu Hlaváčiková v meste Bratislava Iv?

  Najbližšie autobus zastávka k Hlaváčiková v Bratislava Iv je Kuklovská. Zaberie to 1 min pešo.

Pozrite si na mape Hlaváčiková, Bratislava Iv

Verejná doprava do Hlaváčiková v Bratislava Iv

Zaujíma vás, ako sa dostať do Hlaváčiková v Bratislava Iv, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Hlaváčiková pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Hlaváčiková v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Hlaváčiková? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Kuklovská; Nad Lúčkami.

Autobus:Trolejbus:

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Hlaváčiková.

Zjednodušujeme na cestu do Hlaváčiková, a preto viac ako 1.5 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iv, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Hlaváčiková adresa: Hlaváčiková ulica v Bratislava Iv

Hlaváčiková, Bratislava Iv
Hlaváčiková, Bratislava IvHlaváčiková ulica je ulica v Bratislave, v mestskej časti Karlova Ves. Je pomenovaná podľa rastliny hlaváčik. Ulica vznikla v roku 1994 v rámci výstavby panelových domov na sídlisku Dlhé diely. Po roku 1996 sa stala jednosmernou od Majerníkovej ulice. Na konci sa spája s Veternicovou ulicou. V súčasnosti ňou prechádza minibusová linka . Z Hlaváčikovej ulice je pekný výhľad na Rakúsko, napríklad na obec Wolfsthal.
Ako do Hlaváčiková hromadnou dopravou - O mieste

Prejdite Bratislava Iv hromadnou dopravou!

Cestovanie v Bratislava Iv ešte niky nebolo tak jednoduché. Pozrite sa pri svojej ceste k hlavným atrakciám, uliciam alebo k hlavnej stanici na pokyny krok za krokom. Pozrite sa na cestovné poriadky autobusov a vlakov, príjazdové časy, upozornenia služby a detailné cesty na mape, aby ste presne vedeli, ako sa v Bratislava Iv dostať kamkoľvek.

Pri cestovaní v Bratislava Iv použite živé pokyny Moovit a upozornenia o výstupe, aby ste presne vedeli, kam ísť, ako dlho budete čakať na ďalšiu linku a koľko zastávok vás ešte čaká. Moovit vás upozorní na čas výstupu - nemusíte sa tak neustále starať či budúci stanice nie je tou vašou.

Zaujíma vás, ako používať verejnú dopravu v Bratislava Iv alebo ako platiť za verejnú dopravu v Bratislava Iv? Aplikácia verejnej dopravy Moovit vám môže pomôcť jednoducho a za minimálne náklady navigovať sa verejnou dopravou. Zahŕňa poplatky za verejnú dopravu, ceny lístkov a náklady. Hľadáte mapu liniek verejnej dopravy v meste Bratislava Iv? Aplikácia verejnej dopravy Moovit zobrazuje všetky mapy verejnej dopravy v meste Bratislava Iv so všetkými autobus, električka alebo Trolejbus trasami a zastávkami na interaktívnej mape.

Bratislava Iv má 3 typov dopravy, vrátane: autobus, električka alebo Trolejbus, prevádzkované niekoľkými dopravnými spoločnosťami vrátane Dopravný podnik Bratislava, Dopravný podnik Bratislava, Dopravný podnik Bratislava, Železničná spoločnosť Slovensko, Slovak Lines a SAD Dunajská Streda [Not IDS BK]

Linky verejnej dopravy so stanicami najbližšie k Hlaváčiková v Bratislava Iv

Linky autobus so stanicami najbližšie k Hlaváčiková v Bratislava Iv

Jednoduchšie sa dostanete k Hlaváčiková v…