Preskočiť na hlavný obsah

Plánovač ciest verejnej dopravy v meste Banska Bystrica

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Banska Bystrica
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
qrcode-img

Prejdite Banska Bystrica hromadnou dopravou!

Cestovanie v Banska Bystrica ešte niky nebolo tak jednoduché. Pozrite sa pri svojej ceste k hlavným atrakciám, uliciam alebo k hlavnej stanici na pokyny krok za krokom. Pozrite sa na cestovné poriadky autobusov a vlakov, príjazdové časy, upozornenia služby a detailné cesty na mape, aby ste presne vedeli, ako sa v Banska Bystrica dostať kamkoľvek.

Pri cestovaní v Banska Bystrica použite živé pokyny Moovit a upozornenia o výstupe, aby ste presne vedeli, kam ísť, ako dlho budete čakať na ďalšiu linku a koľko zastávok vás ešte čaká. Moovit vás upozorní na čas výstupu - nemusíte sa tak neustále starať či budúci stanice nie je tou vašou.

Zaujíma vás, ako používať verejnú dopravu v Banska Bystrica alebo ako platiť za verejnú dopravu v Banska Bystrica? Aplikácia verejnej dopravy Moovit vám môže pomôcť jednoducho a za minimálne náklady navigovať sa verejnou dopravou. Zahŕňa poplatky za verejnú dopravu, ceny lístkov a náklady. Hľadáte mapu liniek verejnej dopravy v meste Banska Bystrica? Aplikácia verejnej dopravy Moovit zobrazuje všetky mapy verejnej dopravy v meste Banska Bystrica so všetkými Vlak, Autobus and Trolejbus trasami a zastávkami na interaktívnej mape.

Banska Bystrica má 3 typov dopravy, vrátane: Autobus, Vlak, Trolejbus, prevádzkované niekoľkými dopravnými spoločnosťami vrátane Železničná spoločnosť Slovensko, a.s., Dopravný podnik mesta Banská Bystrica, a.s., SAD Zvolen, a.s., prev. Banská Bystrica, IDS BBSK, Slovenská autobusová doprava Zvolen, a.s.

Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie